SignalSEC Eğitim Takvimi
Reverse Engineering Bootcamp
Beş günlük bu eğitim tersine mühendislik ile ilgili kapsamlı bir eğitimdir. Eğitim boyunca x86 assembly , statik ve dinamik tersine mühendislik, IDA Pro ve debugging yöntemleri anlatılmaktadır. Ayrıca eğitim zararlı yazılım analizi ve exploit geliştirme konularını da kapsamaktadır.
Zafiyet ve Exploit Araştırma Eğitimi
İki günlük bu eğitim, güvenlik açıklarının nasıl bulunduğunu, günlük iş hayatında kullanılan exploitlerin arka planını, güvenlik endüstrisinin mutfağını merak eden bilgi güvenliği çalışanları içindir. Eğitim, güvenlik açıkları bulma yöntemlerini kapsayan pratik bir eğitimdir. Eğitim boyunca kaynak kodu olmayan uygulamalarda güvenlik açığı (0day) arama yöntemleri ve bu açıklar için exploit geliştirme yöntemleri anlatılacaktır.
Zararlı Yazılım Analiz Eğitimi
Dört günlük bu eğitimin amacı zararlı yazılım analiz tekniklerini teorik ve pratik olarak katılımcılara anlatmaktır. Katılımcılar eğitim sonunda çeşitli tersine mühendislik yöntemleri ile zararlı yazılım analiz methodlarını öğrenerek günlük hayatta karşılaştıkları şüpheli dosyaları analiz edebilecek seviyeye gelecektir.
More Info